Ve söz her zaman sağlıktadır..

Yüzdeki Tüylere Bitkisel Çözüm-İstenmeyen Tüyler Doğal Tedavi ile Nasıl Yok Edilir

Eyl 12, 2012 Yazan: admin | Kategori: Sağlık Genel

Yüzdeki Tüylere Bitkisel Çözüm-İstenmeyen Tüyler Doğal Tedavi ile Nasıl Yok Edilir

yuzdeki tuylere bitkisel cozum istenmeyen tuyler dogal tedavi ile nasil yok edilir 201205yuzdeki tuylere bitkisel cozum 300x200.jpg 1346621150 Yüzdeki Tüylere Bitkisel Çözüm İstenmeyen Tüyler Doğal Tedavi ile Nasıl Yok Edilir

yüzdeki tüylere bitkisel çözüm

Yüzde, çenede ve vücudun muhtelif yerlerinde çıkan istenmeyen tüyler kadınların en büyük sıkıntılarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor. İstenmeyen tüyler ister belli belirsiz ayva tüyü görünümünde oldun isterse de en kalınından olsun, bir şekilde temizlenmesi gereken bir güzellik ve bakım sorunudur. Yüzdeki istenmeyen tüylere karşı ise mutfağımızda yer alan basit malzemeler ile hazırlanmış bir bitkisel kür karışımı işinizi bir hayli görecektir. Bu kürden mucize beklememek lazım ancak istenmeyen tüyleri zayıflattığı ve bir kaç seans lazer epilasyon neticesinde uzun zaman boyunca istenmeyen tüyleri yok ettiği de bir gerçektir. Şimdi sivilcelere bitkisel maske kürü nasıl hazırlanır buna göz atalım.

Tüy dökücü bitkisel karış yapılışı için gereken malzeme listesi;

1 adet sarısından ayrılmış umurta akı
Yeteri kadar mısır unu
Yeteri kadar çay şekeri (toz şeker olacak)

Tüy dökücü doğal maskenin yapılışı ve tarifi;
Bir kaba yumurta akını koyun, üzerine yeteri kadar mısır ununu ekleyin ve yine yeteri kadar şeker ilave edin, iyice karıştırın. Tam anlamıyla karıştıktan sonra temiz cildinize sürün. Kuruyana kadar bekleyin. Kuruyunca cildinizi tahriş etmiyecek şekilde masaj yaparak soyun.

Tüy dökücü bitkisel kür ne zaman aralıklarla yapılmalı?
Bu yumurta akı karışımını haftada 4 defa uygulayın, bir süre sonra göreceksiniz ki yüzünüzdeki tüyler azalmış ve yok olmuş.

Konuyla alakalı olabilecek diğer yazılar:

Yüzdeki Tüylerden Kurtulma Bitkisel Çözüm-Yüzde İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtulurum?suna dumankaya tüy dökücü bitkiler-Suna Dumankayadan istenmeyen tüylere bitkisel çözümİstenmeyen tüylere tuz ve limon kürü ile bitkisel doğal ve kesin çözümİstenmeyen tüylere bitkisel çözüm için Ahmet Maranki tüy dökücü krem tarifiahmet maranki cilt tuylerinden kurtulmanin yollari-ahmet maranki tüylere bitkisel çözümHamam Otu Nasıl Kullanılır-Hamam Otu Yağı Zararları ve Faydaları

Benzer Konular

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve yúzdeki killar nasil yok edílir, yüzdeki tüylere bitkisel çözüm, tüyleri yok etmek için bitkisel çözümler, evde tüy yok etme 2012, yüzdeki kıllar nasıl yok ediliri ibrahim saraçoğlu, yuzde limonla tüyleri yok etme , yuzdekı tuyler nasıl yok edılır, yuzde istenmeyen killar icin ne yapilmalidir, suna duman kayadan yuzumdeki̇ ki̇llar i̇çi̇m tamamen kurtulmam lazim kesi̇n sonuç kür kür kür kür kür kürr kür, yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolları, suna dumankaya tüy dökücü limon kürü, Yüzdeki Tüylere Bitkisel Çözüm-İstenmeyen Tüyler Doğal Tedavi ile Nasıl Yok Edilirgibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: yúzdeki killar nasil yok edílir, yüzdeki tüylere bitkisel çözüm,