Ve söz her zaman sağlıktadır..

kadınlarda boşalma nasıl olur

Eki 1, 2011 Yazan: admin | Kategori: Cinsel Sağlık

kadın boşalırken sıvı video izle, kadın boşalırken sıvı gelirmi video, kadınların boşaldığı sıvı video, kadın boşalırken sıvı gelirmi video izle, kadınlar boşalırken sıvı gelirmi, kadın bosalırken, kadın boşalırken sıvı, kadın boşalırken sıvı gelirmi, kadının boşalırken sıvı gelirmi, kadın boşalırken sıvı gelirmi izle
Kadın ve erkek cinsel yanıtları arasında fizyolojik bir takım farklar söz konusudur. Cinsel uyarılma aşamasında, kadında da erkekte de cinsel organlardan renksiz bir sıvı salgılanır. Erkeklerde bu Cowper bezi salgısını takiben genellikle boşalma da olur. Kadında ise Bartolin bezlerinin bu sıvısı uyarılmayı gösterir, ıslanma (lubrikasyon) adını veririz.Cinsel yanıt sürecinde, istek ve uyarılmadan sonra orgazm aşaması gelir. Orgazm her iki cinste de, cinsel organların saniyeler süren ritmik kasılmaları ve buna eşlik eden yüksek haz halidir. Erkekte orgazm aşamasında, erkek yumurta hücrelerini de taşıyan meni boşalır. Kadında, orgazma eşlik eden herhangi bir sıvı, boşalma denebilecek bir durum söz konusu değildir. Kadınlar, cinsel uyarılma aşamasında ıslanırlar, orgazmda da bu ıslaklık sürer, ama herhangi bir sıvı akmaz.

Orgazm aslında idrar yolları yanındaki küçük kasların ritmik kasılmaları ile oluşur. Erkeklerde bu sırada ejakülat (meni) boşalır. Kadınlarda ise böyle belirgin bir boşalma olmaz. Orgazm için kesin olarak şu gerekir diye bir şey söyleyemeyiz. Kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

İzleyin!

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve kadınlar nasıl boşalır, kadınlarda boşalma nasıl olur, kadin cinsellik video, kadın nasıl boşalır, , kadın boşaltma, kizları bosaltma teknikleri, kadınların boşalması, kadın boşalmaları videoları, kızlar nasıl boşalır, kadını boşaltma teknikleri video, kadinlar nasil rahat bosalir, kadınlarda boşalma nasıl olurgibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: bayanlarda boşalma, bayanlarda bosalma video, boşalan kadın, bosalan kadın vıdeo, bosalan kadinlar, erkeklerde bosalma nasil olur, erkeklerde bosalma nasıl olur yorumlar, kadın boşalırken sıvı gelirmi izle video, kadın boşalırken sıvı video izle, kadın boşalmak, kadın boşalmaları videoları, kadın boşalmalarını göster, kadın bosalması video, kadın boşaltma, kadın boşaltma yöntemleri video, kadin cinsellik video, kadın nasıl boşalır, kadını boşaltma teknikleri video, Kadını boşaltmanın yolları, kadınlar nasıl boşalır