Ve söz her zaman sağlıktadır..

Ahmet Maranki zihin yorgunlugunu giderici ve zeka açıcı bitkisel formül çözüm kürü

Tem 1, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bitkisel Tedavi

Ahmet Maranki zihin yorgunlugunu giderici ve zeka açıcı bitkisel formül çözüm kürü

Zorlu bir sınav dönemi başlıyor öğrenciler için. Ve bazı besinlerden yararlarak sınav başarısını artırmak yararlı olacaktır.
Dr Ender Saraç bunun için özel besinlerin listesini verdi.
Zeka Açıcı Yiyecekler
*Omega 3 balık yağı,
*B12 vitamini*
Günde 2 bardak adaçayı Akşamlarıda melisa çayı
*Soman balığı, ceviz,keten tohumu,yumurtanın sarısı (köy yumurtası )
*Zeytin yağı,hurma,tam buğday türevleri

Ender Saraç kürü

35 yıllık baharatçı Tahir Buyurucu, unutkanlık çeken öğrencilere zeka açıcı bitki çayı öneriyor.

Tahir Buyurucu, hiçbir yan etkisi olmayan Ginko-bloba isimli bitkisel çaya üniversitede okuyan ve üniversiteye hazırlanan öğrencilerin yoğun rağbet ettiğini söyledi. Zeka açıcı özelliği olan bitkisel çayın kilosunun 500 YTL içerisinde 20 adet bulunan paketinin ise 5 YTL’den satıldığını anlatan Buyurucu, fiyatı yüksek olmasına rağmen öğrencilerin bu çaya yoğun ilgi gösterdiğini belirtti.

Buyurucu, ayrıca, “Uyku düzenleyici olduğu gibi hafıza kaybını önler, göz ve beyin damarlarını açar. En önemlisi ise zeka açar” dedi. Bu bitkinin aynı zamanda hapı, suyu ve macunu bulunduğunu anlatan Buyurucu, şöyle konuştu: “Bitki, Hindistan’dan geliyor. Bu bitkinin aynı zamanda hapı, suyu, macunu ve aynı zamanda çayı bulunmaktadır. Üniversiteye hazırlanan ve üniversitede okuyan öğrenciler geceleri geç saatlere kadar ders çalıştıkları için uykuları düzenli değil dolayısıyla bu çaylar öğrenciler için çok yararlı.”
marankiden zeka acici besinler, zeka acici egzersizler,zeka acici haplar

Benzer Konular

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve zihin zeka açıcı , tahir buyurucu dan zihin açıcı bitki çayları, ahmet maranki zihin açıçı çaylar, AHMET MARANKİ ZİHİN AÇICI, zihin acici bitkiler ahmet maranki, bitki çayları saraçoğlu saraç maranki beyin zeka hafıza, zihin açıcı bitkisel içecekler, ahmet marankı, ahmet maranki zihin açıcı formül, zihin açıcı bitkiler kür, ahmet maranki zeka açıcı bitki çayları, zihin hafıza zeka ahmet maranki, Ahmet Maranki zihin yorgunlugunu giderici ve zeka açıcı bitkisel formül çözüm kürügibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: ahmet maranki zeka açıcı, ahmet maranki zihin, AHMET MARANKİ ZİHİN AÇICI, ahmet maranki zihin açıçı çaylar, ahmet marankı zıhın acıcı ıksırlerı, ahmet maranki zihin açıcı kür, ibrahim saraçoğlu zeka açıcı kür, öğrencilere zihin açıcı bitkiler, tahir buyurucu dan zihin açıcı bitki çayları, zeka acıcı bitki cayları, zeka açıcı kür, zihin acici bitkiler, zihin acici bitkiler ahmet maranki, zihin açıcı bitkisel caylar, zihin zeka açıcı,