Ve söz her zaman sağlıktadır..

parafinle zayıflama-parafin kürü incelme tedavisi-parafinin faydaları

Tem 4, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bitkisel Tedavi

parafinle zayıflama-parafin kürü incelme tedavisi-parafinin faydaları

Parafin nedir: parafin banyosu ve parafin seansı ne işe yarar?

Mum yapımında kullanılan bir madde. İncelme ve selülit bakımı için esansı tıbbi mum olan parafin uygulanıyor. Sıcak olarak kullanıldığında terleme yaparak toksin ve ödemi vücuttan atıyor.

PARAFİN NE İŞE YARAR VE NERELERDE KULLANILIR: UYGULAMA ALANLARI

o Selülitin portakal kabuğu görünümünde olduğu bölgelerde
o Sarkık kol altlarında
o Bacaklarda
o Karın ve sırt dahil tüm vücuta
o Ayrıca el-ayak bakımında ve fizik tedavi amaçlı farklı yöntemlerle de uygulanıyor.

PARAFİN TEDAVİ KÜRÜ NASIL UYGULANIYOR?

Yaklaşık olarak 50 derecede parafin eritiliyor ve sorunlu bölgeye direkt yada sıvılaşan parafine batırılan gazlı pedlerle uygulanıyor.

Eğer vücuda direkt uygulanırsa üzeri bir naylon yada folyo ile kaplanarak ısının dağılması önleniyor. Kişi bu şekilde 20-40 dakika bekletiliyor. Bu sırada sıcak parafin vücudu terletip toksin ve ödemleri atarak yağları parçalıyor.

Ardından uygulandığı bölgeye yine çamurla yüzeysel ve tepkisel masaj yapılarak yağ parçalama ve sıkılaştırma pekiştiriliyor.

PARAFİN KÜRÜ KAÇ SEANS SÜRÜYOR?

Bakım haftada en az bir seanstan oluşmak üzere 6-10 seanslık bir kürle tamamlanıyor.

Benzer Konular

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve parafin yağının faydaları, parafinin zararları, parafinin faydaları, parafin zararları, parafinle zayıflama, parafin ne işe yarar, parafin yağı ne işe yarar, parafin nedir zararları, parafin, , parafin yağının zararları, parafin tedavisi, parafinle zayıflama-parafin kürü incelme tedavisi-parafinin faydalarıgibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: fizik tedavi parafin, fizik tedavide parafinin faydası, parafin bakımın yararları, parafin ile incelme, parafin ile zayıflama, parafin kürü, parafin MASAJ yağı, parafin masajı, parafin ne işe yarar, parafin nedir faydaları, parafin nedir zararları, parafin tedavisi, parafin yağı ne işe yarar, parafin yağının faydaları, parafin zararları, parafinin cilde faydası, PARAFİNİN FAYDA, parafinin faydaları, parafinin zararları, parafinle zayıflama