Ve söz her zaman sağlıktadır..

Limon Sürmek Vajinayı Daraltır Mı-Vajina Daraltıcı Kremler

Ara 2, 2011 Yazan: admin | Kategori: Hamilelik

Limon Sürmek Vajinayı Daraltır Mı-Vajina Daraltıcı Kremler

Okurlarımızdan bazıları vajina daraltmak için bitkisel kür tarifleri istiyorlar. Limon sürmenin vajina daraltıcı etkisinin olup olmadığı merak ediliyor. Yaptığımız araştırmalarda henüz limon sürmek vajinayı daraltıyor diye bir bilimsel kanıt bulamadık. Ancak vajina daraltmak isteyenler için piyasada vajinayı daraltan kremler satılıyor. Ürünün işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum. Vajina daraltma kreminin ismi Vagifix ve ürünün resmi satış sitesindeki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Vagifix Vajina Daraltıcı Nedir?

Türkiye’nin ünlü cinsel kozmetik firmalarından Medikalize, Vajina daraltıcı ürünü Vagifix Jeli, Ekim 2010 da tüketicilerle tanıştırdı. Bugüne kadar birçok kullanıcısı olan Vagifix in müşteri memnuniyeti çok yüksek…

Geniş vajina’ya sahip veya doğum yapan bayanların vajina genişliğini daraltan vagifix ilişki sırasında kadının ve erkeğin daha çok zevk almasını sağlar.

Vagifix in kullanılmasından sadece bir kaç dakika sonra vajina duvarları daralmaya ve sıkılaşmaya başlar. Sonuç olarak erkek de bayan da daha yoğun bir cinsel haz hisseder.

Vagifix, sağlık bakanlığının onayladığı tamamen bitkisel içeriklerden oluşur. Temel Etken maddesi Daraltma ve Sıkılaştırmada çok etkili olan Agnus Castus dur. Vagifix in diğer önemli etken maddeleri ve Agnus Castus bir araya getirilerek Vajina daraltma etkisi elde edilmiştir.

Günümüzde vajina daraltıcı estetik operasyonlar yapılıyor. Bu operasyonların sonuçları memnun edici olsa da, maliyetli ve sancılı bir süreç kişiyi bekliyor. Oysa artık operasyona gerek duyulmadan bu sorunu çözmek mümkün, Vagifix, Jel formundaki doğal içeriklerden oluşan özel formülü ile kısa sürede vajinada gözle görülür daralma ve sıkılaşma sağlıyor.

Vajina bölgesinin geniş olması kadının yapısından kaynaklanabildiği gibi ilerleyen yaş ve normal doğuma bağlı olarak da gelişebiliyor. Vajina kaslarının gevşemesi, cinsel ilişki sırasında önemli bir sorun haline gelebiliyor.

Özellikle doğumdan sonra düzgün onarılmayan yırtıklar nedeniyle genişleyen vajina, kadın ile partnerinin cinsel ilişkiden haz almasını engelliyor.

Bunun sonucunda kadın zamanla özgüvenini yitirebiliyor ve cinsel yaşamdan uzaklaşabiliyor. Sevişmekten kaçınan veya cinsel ilişkiden yeterince haz alamadığından yakınan kadınlar vardır. Sorunlarının altında yatan en önemli nedenlerden biriside cinsel organlarıyla ilgili estetik kaygıların olmasıdır.

Özellikle doğum sonrası genişleyen vajina, hem kadınların hem de partnerlerinin cinsel ilişki sırasında yeterince haz almalarını engelliyor. Üstelik sorun sadece bununla da kalmıyor; kadınlar, genişleyen vajinaları yüzünden idrar kaçırma gibi sağlık problemleriyle de karşı karşıya kalabiliyor.

Hal böyle olunca da zamanla cinsel ilişkiden soğuma, hatta takıntı veya anksiyete gibi ciddi sorunlar da ortaya çıkmaya başlıyor. Oysa sağlıklı ve mutlu bir birlikteliğin yolu, öncelikle insanın kendine duyduğu özgüvenden geçiyor.

Partneri tarafından beğenildiğini hissetmek de cinsel yaşamda önemli bir rol oynuyor.

Vagifix Vajina Daraltıcı Jel’in Etkileri

Vagifix, İlk Kullanımdan İtibaren Bir Hafta İçerisinde Etkisini Göstermeye Başlar.

Mevcut Vajina Çapını Gözle Görülür Oranda Daraltır.

Vajinanın Elastikiyetinin Kazanılmasına Yardım Eder. Doğal Olarak Vajinayı Sıkılaştırır.

Libido Artışı Sağlamakla birlikte Östrojen Salımını Arttırarak Sizi Seksüel Zevkin Doruklarına Ulaştırır.

Vajina Kuruluğunu Önler Vajinaya Islaklık Verir.

Anti-Bakteriyel Etkisi İle Bakteri Oluşumunu Önler ve Vajinadaki Kötü Kokuları Engeller.

Vajina Bölgesindeki Cilt Dokusunu Yeniler Güçlendirir ve Sıkılaştırır.

Anal Bölgede de Daraltıcı & Sıkışlaştırıcı Olarak Kullanılabilir.

Günümüzde vajina daraltıcı estetik operasyonlar yapılıyor. Bu operasyonların sonuçları memnun edici olsa da, maliyetli ve sancılı bir süreç kişiyi bekliyor.

Oysa artık operasyona gerek duyulmadan bu sorunu çözmek mümkün.

Vagifix, Jel formundaki doğal içeriklerden oluşan özel formülü ile kısa sürede vajinada gözle görülür daralma ve sıkılaşma sağlıyor.

Vagifix Vajina Daraltıcı Jel Nasıl Kullanılır?

Vagifix Vajina Daraltıcı Jeli cinsel ilişkiden 10–15 dk önce vajinal duvarlara masaj yaparak uygulayın.

Dakikalar içinde daralma ve sıkılaşma etkisini göstermeye başlayacaktır.

Düzenli kullanımla beraber etkisi artar.

Vajina dokusu gün geçtikçe sıkılaşır ve daralır.

Ciltte sarkma oluşmaz.

Vagifix Vajina Daraltıcı Jel’in İçindekiler

Agnus Castus

Oxido Reductases

Soy Peptides

Hydrolyzed Rice Bran Extract

Daisy Extract

Allantoin

Deionize Water

Perfume

Hydroxyethyl Cellulose

Benzyl Alcohol

Methylchloroisothiazolineone

Methylisothiazolinone

Vagifix Hakkında Sorular?

Ürün özel bölgelerde hassasiyet, kaşıntı, tahriş vb etkiler yaratır mı?

Hayır. Hassas bölgeler için özel olarak formüle edilmiş olan Vagifix, istenmeyen yan etkiler yaratmaz.

Etkiyi görmek için ne kadar süre kullanmalıyım?

İlk kullanımla beraber etkileri gözlemlemeye başlarsınız.

Etkisi kalıcı mıdır?

Kalıcılık durumu kişiden kişiye değişebilir.

Dönemsel olarak ürünü kullanarak vajina bölgesinin sürekli sıkı ve dar kalmasını sağlayabilirsiniz.

Maksimum ne kadar süre kullanabilirim?

Cilt durumunuza ve probleminizin yoğunluğuna göre ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hamileler ürünü kullanabilir mi?

Hamilelikte cilt durumu değişebileceğinden dolayı hassasiyet oluşmaması için kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Anal bölgede kullanabilir miyiz?

Kullanılmasında sakınca yoktur. Anal ilişkiden dolayı bu bölgede genişleme bulunuyorsa kullanılabilir.

Benzer Konular

 • 18 Limon Sürmek Vajinayı Daraltır Mı Vajina Daraltıcı KremlerHamilelik Belirtileri Nelerdir
  Hamilelik Belirtileri Nelerdir? Ne Zaman Başlar Hamileliğin en önemli bulgusu adet gecikmesidir. Ancak her adet gecikmesi hamilelik anlamına gelmez. Yaşam tarzındaki herhangi bir değişiklik, çeşitl...
 • 7 Limon Sürmek Vajinayı Daraltır Mı Vajina Daraltıcı KremlerZayıflama Hapları Yararlı Mı Zararlı Mı?
  Hızlı kilo kaybetme isteği ve merakından dolayı birçok kişi henüz yeterli araştırma ve değerlendirme yapılmamış zayıflama haplarına yöneliyor. Gerçekten bazı zayıflama hapları faydalı olabiliyo...
 • 16 Limon Sürmek Vajinayı Daraltır Mı Vajina Daraltıcı KremlerSperm çoğaltan besinler-ceviz sperm artırırmı
  Sperm çoğaltan besinler-ceviz sperm artırırmıSabahları 50 çiğ istiridye ile kahvaltı yapan 18. yüzyılın ünlü çapkını Casanova’yı bilim adamları haklı çıkardı. Yeni bir araştırma, istiridyelerin...
 • 2 Limon Sürmek Vajinayı Daraltır Mı Vajina Daraltıcı Kremlerkadınlarda basur kadınlarda hemoroid tedavisi ameliyatı
  kadınlarda basur kadınlarda hemoroid tedavisi basur ameliyatı diyeti ve doğal tedavi yolları, Kadınlarda anüs çeperi civarında damar genişlemesi nedeniyle kalın bağırsağın son kısmınan anüs dış...
 • 12 Limon Sürmek Vajinayı Daraltır Mı Vajina Daraltıcı KremlerHamileler uçakla seyahat edebilir mi ?
  Otomobil kadar olmasa da günümüzün modern insanı zaman zaman uçak seyahati yapmak durumunda kalır. Hamile iken uçak yolculuğu yapmaksa çoğu kez kadınlarda endişe yaratır. Kadın Hastalıkları ve Doğu...
 • hamile681 150x150 Limon Sürmek Vajinayı Daraltır Mı Vajina Daraltıcı KremlerBebek Emzirirken Nelere Dikkat Edilir-Nasıl Emzirmeliyim?
  Bebeğimi günde kaç defa ve ne kadar emzirmeliyim, bebeğimin çok emmek istemesi normalmidir, her iki memeden de emzirmeli miyim, bebeğimin doyduğunu nasıl anlarım? Bebeğin alması gereken kilo miktar...

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve vajina daraltıcı krem kullananlar, , benzyl alcohol zararlımıdır, vajına kurulugu ıcın allantoin kremin etkısı, vajina daraltan krem kullananların yorumları, vajina daraltici kremler, limon sürmek vajinayı daraltırmı, vajinayı daraltan bitkiler, limon vajınayı daraltırmı, vajinayı daraltmakremleri, vajinasına limon kullananların yorumları, kısa ilişki, Limon Sürmek Vajinayı Daraltır Mı-Vajina Daraltıcı Kremlergibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: benzyl alcohol zararlımıdır, limon sürmek vajinayı daraltırmı, limon vajınayı daraltırmı, vajina daraltan krem kullananların yorumları, vajina daraltıcı krem kullananlar, vajina daraltici kremler, vajına kurulugu ıcın allantoin kremin etkısı, vajinayı daraltan bitkiler,