Ve söz her zaman sağlıktadır..

kil kurdu bitkisel tedavi ve çözüm suna dumankaya-ahmet maranki-ibrahim saraçoğlu

Tem 13, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bitkisel Tedavi

Bağırsak Kurdu için Bitkisel Tedavi

kil kurdu bitkisel tedavi ve çözüm suna dumankaya-ahmet maranki-ibrahim saraçoğlu

bagirsak-kil-kurdu“Kıl kurdu” olarakta bilinen “Bağırsak kurtları” bağırsaklarımıza yerleşerek bir çok sağlık problemlerine neden olmaktadır. Bu tür parazitlerden kurtulmak için aşağıdaki bitkisel tedavileri uygulamanız yardımcı olabilir.

Pelin ve defne yaprağını kaynatarak sabahları aç karnına içilirse bağırsak kurtlarını düşürür.
Yine sabahları aç karnına eğrelti otu da kaynatılarak suyu içilebilir.
Yarım kilo nohut akşamdan sirke içerisinde bekletilir. Sabah aç karnına bir kısmı yenir ve geri kalan kısmının lapası üzerine oturulur.
Sabahları aç karnına ve akşamları yatmadan önce 1 avuç taze kabak çekirdeği yenebilir.
Not: Bağırsak kurtları düşerken mide bulantısı ve karın ağrısına sebep olabilirler.

Benzer Konular

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve MARANKİ İLE kıl kurdu bitkisel çözüm, sirke kıl kurduna iyi gelirmi, ahmet marankiden kıl kurdu tedavi, suna dumankaya kıl kurdu, kıl kurduna ne iyi gelir, kabak çekirdeği miğde ödemine iyi gelirmi, kıl kurdu tedavisine hangi sebzeler iyi gelir, kabak çekirdeği bağırsak kurduna iyi gelirmi, kıl kurduna hangi bitkiler iyi gelir, kıl kurdna kabak çekirdeği yağı iyi elirmi, kıl kurdu için bitki, bağırsak kurdu bitkisel tedavi, kil kurdu bitkisel tedavi ve çözüm suna dumankaya-ahmet maranki-ibrahim saraçoğlugibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: ahmet maranki kıl kurdu tedavisi, ahmet maranki kıl kurtları, ahmet marankiden kıl kurdu tedavi, ibrahim saraçoğlu bağırsak kurdu, ibrahim saraçoğlu kıl kurdu bitkisel tedavi, ibrahim saraçoğlundan kıl kurdu, kabak çekirdeği bağırsak kurduna iyi gelirmi, kabak çekirdeği miğde ödemine iyi gelirmi, kıl kurdna kabak çekirdeği yağı iyi elirmi, KIL KURDU BİTKİSEL, kıl kurdu bitkisel tedavi ahmet maranki, kıl kurdu düşürme, kıl kurdu için bitki, kıl kurdu tedavisine hangi sebzeler iyi gelir, kıl kurduna hangi bitkiler iyi gelir, kıl kurduna ne iyi gelir, MARANKİ İLE kıl kurdu bitkisel çözüm, maranki kıl kurdu tedavisi, sirke kıl kurduna iyi gelirmi, suna dumankaya kıl kurdu