Ve söz her zaman sağlıktadır..

kahverengi benlere bitkisel çözüm-yüzdeki kahverengi benler nasıl geçer

Tem 15, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bitkisel Tedavi

kahverengi benlere bitkisel çözüm-yüzdeki kahverengi benler nasıl geçer

Benler nasıl geçer ve yok edilir – Yüzdeki benlere bitkisel çözüm, benler neden oluşur, benleri yok etme, benlerin alınması, benlerin anlamı, benlerin anlamları, benlerin çoğalması, benlerin tedavisi

Benler nasıl geçer ve yok edilir sorusunun cevabı yine bitkisel çözüm ve formüllerde…. Ahmet Maranki imzalı bitkisel tedavi formülleri ile yüzdeki yüzdeki, omuzdaki, ciltteki benlere kolay ve ektili bir biçimde kesin çözüm bulabileceksiniz.
Benler yüzdeki cilt lekelerinin bir türü olup koyu kahverengi ve siyah görünümleri ile dikkat çekmektedir. Ben lekeleri sadece yüzde ve yanakta çenede değil, omuzda göğüste el ve ayaklarda boyunda ensede karında kısacası vücudun herhangi bir yerinde oluşabilmektedir. Kişiden kişiye değişmekle birlikte bir insanda ortalama olarak 10 ile 40 arası ben olmaktadır. Tıbbi dilde ben, nevus veya nevi olarak tabir edilir. Benler aslında çoğu zaman zararsız cilt oluşumlarıdır. Çok nadiren cilt kanserine neden olabilen kötü huylu benler de oluşabilmektedir. Ciltteki benler oval ve yuvarlak biçimlere olup, doğumla çocuklukta veya ergenlikte gelişebilmektedir. Hamilelikte ben oluşumu da sık görülen bir durumdur.
yüzdeki benler için bitkisel çözüm

Benler neden oluşur

Benlerin oluşumunun değişik nedenleri vardır:

Ciltteki pigment hücrelerinin çoğalması
Kalıtım ve genetik faktörler
Güneş ışığında aşırı durmak benlerin oluşumuna neden olur.
Benlere bitkisel çözüm – Benlere doğal çözümler ve ev yapımı tedavi yöntemleri

Cillte, sırtta ve özellikle yüzde ortaya çıkan benler nasıl geçer, bu sorunun cevapları arasında bitkisel ve ev yapımı doğal yöntemler de bulunmaktadır.
Vücuttaki benlere bitkisel çözüm
Bir tutam kişniş’i iyice öğüterek benlerin üzerine uygulayın. Aniden çıkan benlere bitkisel çözüm olan kişniş masajı ile birkaç günde benlerden kurtulmak mümkün.

Bir avuç keten tohumunu keten tohumu yağı ile birlikte ezilmiş vaziyette karıştırın. İçerisine de bir tatlı kaşığı bal ekleyin. Benler üzerine bu karışımı sürün ve her gün tekrarlayın. Benlere doğal çözüm olan bu metod, daha çok inatçı kahverengi benleri yok etmek için kullanılmaktadır.

Bir baş sarımsağı ezerek ben olan bölgeye sürün ve üzerini bir bandaj ile kapatın. Bu yöntem ben lekesi tedavisi olarak en basit bitkisel tedavi yöntemlerinden birisidir. NOT: uygulayan bazı arkadaşlar cildi kabarttığını tahriş ettiğini söylüyorlar. o nedenle hassas ciltlere sahip olan kişiler doktora danışmadan sarımsak kürünü uygulamasınlar.

Yüzdeki lekeler nasıl yok edilir
Karahindiba kökü, yüzdeki lekeler ve ben lerden kurtulma için uygulanan en eski ve en iyi doğal bitkisel çözümlerden birisidir. Evde yapılan bu bitkisel benlerden kurtulmanın doğal yolları ile benlerden kurtulmanın yolu pekala mümkün olacaktır. Şimdi yapacağınız leke merhemi için Karahindiba kökü’ne ihtiyaç duyacaksınız. bu kökü iyice ezerek yoğurda karıştırın ve ben şikayeti olan cilt bölgesine uygulayın. Günde 3 kez uygulanacak karahindiba kökü kürü ile zamanla ben izlerinin aldırılması gibi bir etki oluşturduğunu göreceksiniz.

Cilt rahatsızlıklarının çözümü bitkilerde

Ben izleri yok etmede diğer bir bitkisel doğal tedavi çözümü, Ananas kürüdür. Taze kesilmiş bir dilim ananası ince kağıt gibi iyice dilimleyerek ben olan bölgeye koyacaksınız. 2-3 gün içerisinde ben izlerinin hafiflediği ve ben lekesi renginin açıldığına şahit olacaksınız.

C vitamini tabletini ezip ben lekesi olan bölgeye koyun. Dökülmemesi için ban ile sabitleyin.

Yüzdeki benlere bitkisel çözüm
Çay ağacı yağı da ben lekeleri tedavisinde etkili bir cilt lekesi bitkisel çözümüdür. Bir hafta 10 gün uygulanacak Çay ağacı yağı kürü ile benler açılmakta ve dikkat çekmez bir hal almaktadır.

Bitkisel yollarla Ben tedavisi için Elma sirkesi kürü de tavsiye edilebilinecek bitkisel yöntemler arasındadır. Bir parça pamuğa emdirilmiş elma sirkesini ben olan bölgeye uygulayın ve yüzünüzü kurumaya bırakın. 20 – 30 dakika sonra yüzünüzü sabunsuz ılık su ile durulayın.

Bir dilim greyfurtu 3 – 4 hafta boyunca ben lekesi olan bölgeye koyun ve greyfurtun üstünü bir yara bandı ile kapatın. Bu yöntem de ben ve cilt lekeleri için etkili bir bitkisel çözüm dür.

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve ahmet maranki ben tedavisi, kahverengi benlere bitkisel çözüm, benlere sarımsak, kahverengi benlerden kurtulma, elma sirkesi benlere iyi gelirmi, kahverengi benlerin tedavisi, elma sirkesi ben tedavisi, bitkisel yolla ben tedavisi, , sarımsakla ben tedavisi, yüzdeki ben ahmet maranki, benlerden kurtulmanın bitkisel yolları, kahverengi benlere bitkisel çözüm-yüzdeki kahverengi benler nasıl geçergibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: ahmet maranki ben tedavisi, benlerden kurtulmanın bitkisel yolları, benlerden kurtulmanın yolları ahmet maranki, benlere ananas, benlere bitkisel çözüm, benlere kişniş, benlere sarımsak, bitkisel yolla ben tedavisi, ciltteki kahverengi benler nasıl geçer, elma sirkesi ben tedavisi, elma sirkesi benlere iyi gelirmi, kahverengi benler, kahverengi benlerden kurtulma, kahverengi benlere bitkisel çözüm, kahverengi benlerin tedavisi, kişnişle ben tedavisi, sarımsakla ben tedavisi, siyah benlere çözüm, vücuttaki benler nasıl geçer, vücuttaki benlere bitkisel çözüm

 • Yorumlar İçin RSS takibi..
 • 8 Responses for "kahverengi benlere bitkisel çözüm-yüzdeki kahverengi benler nasıl geçer"

  1. arkadaşlar benim yüzümde et ben değil ama kahverengi bayağı dikkat çekecek derecede benler vardı. bende internetten çözümlere baktım ve bir tanesini denedim. sirke arkadaşlar.ben her sitede elma sirkesi olarak gördüm ama evde elma sirkesi bulunmadıgından üzüm sirkesi ile yaptım ve gerçekten işe yaradı şu an yüzümdeki benlerden 1 tane eksildi. size aşamasını anlatıyım. önce bir pamuk olur bir kulak çöpü yada peçeteye biraz sirke dökün ve ben olan bölgeye beninizin üstüne bastırın. ancak benin oldugu bölgeyi iyice tahriş edinki orada bir yara oluşsun. 1 hafta kadar sürüyo yara dayanmanız lazım. 1 hafta yüzünüzde beninizden daha büyük bir yara siyah ve diikat çekiyo. ama dayanmanız lazım. üstüne yara banda falan yapıştırmayın. o yara kalktıktan sonra ortada ben falan kalmıyor. denemenizi tavsiye ederim. iyi günler :)

  2. Hepsini teker teker deneyeceğim teşekkürler şimdilik görünmeyen bi yerdeki benime yaptım umarım geçer geçerse hepsine deneyeceğim

  3. ayşe hanım neden yalan söylüyorsun ben denedim hiç bir faydası yok eğer doğru ise nasıl yaptınız ?

  4. bende kurtulmak istiyorum 1 tane irice ben var yüzümde ayşe tekrar ettimi merak ediyotum benin tş

  5. ben de sirkeyi denedim ama olmadı aynı kaldı

  6. yha ben bunu denedim ama burnumda küçük küçük benekler çıkmaya başladı ayşe hanım sizce iyi bişeymi

  7. slm arkadaşlar benimde yüzümde birkaç tane ben var rahatsız edici şekilde bende sarımsak kürünü duydum dün bir tanesinin üzerine denedim fakat üzerinde kızarıklık ve su toplamış halde ve şuan kızarık geçmesse diye çok korkuyorum nolur deneyen arkadaşlar varsa beni bilgilendirsinler

  8. recep balyemez Haziran 29th, 2013 at 19:56 8

   merhabalar ben recep yüzümdeki birkac ben var onları ameliyat olmadan ilaç tedavisiyle gecmesini istiyorum sivilcelerden dolayı bıraz kızarıklıkda var nasıl bir tedaviyle gecer yüzümdeki benler cevbınızı en kısa zamanda beklıyorum


  Hemen Görüş Bildirin..