Ve söz her zaman sağlıktadır..

ödem atmak için ısırgan otu kullanımı- ödem söktüren bitkiler nelerdir

Tem 21, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bitkisel Tedavi

ödem atmak için ısırgan otu kullanımı- ödem söktüren bitkiler nelerdir

Isırgan otunun bir çok derde deva veren şifalı etkileri ve faydaları a-hakkında az buçuk bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Ancak ısırganotunun faydaları arasında ödem söktürücü ve vücuttan ödem atıcı olması da vardır. Özellikle vücutta fazla su birikmesi nedeni ile oluşan ödemlerden muzdarip isenin aşağıda tarifini verdiğim ödem söktürücü bitkisel kür ü denemelisiniz.

Vücuttaki ödemi atmak aslında çok önemlidir.Çünkü çoğu zaman biriken su bizi olduğumuzdan çok daha kilolu gösterir.

Pek çok kişi kilo vermeye odaklandığında, hem zararsız hem de ucuz olduğundan bitkilerden yardım almak ister. Ancak şunun da göz ardı edilmemesi gerekir ki, fazla olan kiloların tamamı yağ değil, bir kısmı da ‘ödem’, yani vücutta tutulan fazla sıvıdır.

Vücutta su tutan pek çok hastalık vardır ve bunların dikkatle  tedavi edilmesi gerekir. İşte, vücutta tutulan ‘masum’ fazla sıvının sıhhatlı bir şekilde atılmasına yardım eden bitkilerin en etkili olanları :

ISIRGAN YAPRAĞI

Isırgan yaprağında yüksek miktarda C vitamini, potasyum, demir ve kalsiyum bulunur. bu vitamin ve elementlerin tamamı böbrekleri çalıştırır. Metabolizmayı dengeleyici etkileri de bulunur. Kuvvetli bir antioksidandır.

Deneyin faydasını mutlaka göreceksiniz.

Benzer Konular

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve ödem atmak için burun, burundan ödem atmak için, burunda ödemin atilmasi, burunda ödem atmak için, burundaki ödemi atmak için ne yapmalı, burundaki odemi atmak, vücutta su kullanımı, ödem atmak için ısırgan otu kullanımı- ödem söktüren bitkiler nelerdirgibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: burun ödemi, isirgan otu ile diger bitkiler kullanılırmı, isirgan otu ile ödem atmak, ısırgan otu ödem, ısırgan otu ödem atma, isirgan otu su atmak, ısırgan otu ve ödem, ödem atmak için denedim, ödem atmak için ısırgan, odem atmaya ısırganın faydası,