Ve söz her zaman sağlıktadır..

Çınar yaprağı neye iyi gelir-Çınar yaprağının faydaları yararları nelerdir

Tem 24, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bitkisel Tedavi

Çınar yaprağı neye iyi gelir-Çınar yaprağının faydaları yararları nelerdir

Çınarın yaprağının faydalarını öğrendiğimde üzwerine basıp geçtiğim çınar yapraklarına çok üzüldüm. İnanın Allah bu dünyadaki her ama her canlıyı bizim faydamız için yaratmış. Çınar yaprağı da bu nimetlerden bir tanesi ve çınarın yaprağı çok faydalı. Çınar yaprağının faydaları başta romatizmal hastalıklar ve kireçlenmeye yönelik. Çınar yaprağının sağlığa olan yararları ve kullanım biçimi :

İşte çınar yaprağı ve sağlık için faydaları..

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, Bitkisel Kürler Rehberi kitabını tamamladı. Çınar yaprağının faydalarını öğrenince üzerine basamayacaksınız.

Kireçlenmenin ilacı çınar yaprağı

Yıllardır bitkilerin insan vücuduna etkisini araştıran Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, merakla beklenen ‘Bitkisel Kürler Rehberi’ kitabını nihayet tamamladı. Kitabıyla ilgili bugüne kadar ser verip sır vermeyen, ancak ‘çınar yaprağının faydalarını öğrenince üzerine basamayacaksınız’ şeklinde tiyolar veren Saraçoğlu’nun kitabı çıktı.

En çok kireçlenme sorunu çekenler sevinecek

Saraçoğlu’nun açıklamaları en çok kireçlenme sorunu çekenleri sevindirecek.

Malumunuz ülkemizde orta yaşın üzerindeki pek çok kişi kireçlenmeye bağlı ağrılar çekiyor, dizlerini bükemiyor, merdiven çıkamıyor ve yürümekte zorlanıyor. ‘Doğadaki hangi bitkide bunun şifasını bulurum?’ diye yola çıkan Saraçoğlu, sürdürdüğü araştırma sonrası çınar yaprağının kireçlenmeyi tedavi edici etkisini ortaya çıkardı.

Bunun 16 yıllık çalışmasının bir ürünü olduğunu ifade eden Saraçoğlu vücuttaki tüm kireçlenmelere kaşı oldukça faydalı bir kür tarifi verdi.

Kurutulmuş çınar ağacının yaprağını ezin ve 1 su bardağı klorsuz suyu kaynattıktan sonra içine 1-1,5 yemek kaşığı kadar atıp en fazla 1 dakika kısık ateşte kaynatın ve ılınmaya bırakın.

Ilındıktan sonra süzüp için. Günde 2 kere aç karnına içilecek bu kürü 15 gün uygulayıp 3 gün ara verin ve yine 15 gün uygulayın.

Kürü uyguladığınızın 10 gününden itibaren kireçlenmelerin çözüldüğünü ve rahat hareket edebilir hale geldiğinizi göreceksiniz.

Benzer Konular

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve çınar yaprağının yan etkileri, cinar yapragi faydalari, çınaryaprağınınfaydaları, çınar yaprağı zararları, çınar yaprağının faydaları ve zararları, çınar ağacının yaprağının faydaları, cinar yapragi romatizma, çınar yaprağı neye iyigelir, çınar yaprağının zararları, çınar ağacı yaprağının yan etkileri, çınar yaprağının faydaları ve yan etkileri, ÇINAR AĞACININ FAYDALARI VE ZARARLARI, Çınar yaprağı neye iyi gelir-Çınar yaprağının faydaları yararları nelerdirgibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: çınar ağacı yaprağı neye iyi gelir, çınar ağacı yaprağının faydaları, çınar ağacın yaprakları faydaları, çınar ağacının yaprağının faydaları, cinar yapragi faydalari, çınar yaprağı nelere iyi gelir, çınar yaprağı neye iyi gelir, çınar yaprağı neye iyigelir, cinar yapragi romatizma, çınar yaprağı zararları, çınar yaprağının faydaları, çınar yaprağının faydaları nelerdir, çınar yaprağının faydaları ve zararları, çınar yaprağının yan etkileri, çınaryaprağınınfaydaları, ibrahim saraçoğlu çınar yaprağının faydaları,