Ve söz her zaman sağlıktadır..

suna dumankaya saç sarartma yöntemleri ve saçları sarartmanın yolları

Tem 26, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bitkisel Tedavi

suna dumankaya saç sarartma yöntemleri ve saçları sarartmanın yolları

Doğal yollarla saçlarını sarartmak isteyenler için sizlere bir bitkisel formül önerimiz olacak. Bu doğal bitkisel kür ile saçlar sarışınlarınki gibi doğal sarı görünecek. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan Saç saratmanın en doğal yöntemi ni açıklayalım.

Papatya suyu ile saç rengi açma ve saçları sarartma

Papatya suyuyla elde edilen görüntü hem son derece doğal oluyor hem de çok ekonomik. Eczane ya da kozmetik ürünleri satılan yerlerden alabileceğiniz papatyayı aktarlarda da bulmanız mümkün. Paket halinde kurutulmuş olarak satılan papatya suyunu hazırlamak son derece basit.

Paketin üstünde papatyaları kaç litrelik suyla karıştırmanız gerektiği yazıyor. Genelde paketler 1 litreye uygun olarak hazırlanıyor. Papatyaları ve suyu bir tencereye koyup iyice kaynatın. Soğuduktan sonra süzgeçten geçirip papatya suyunu bir şişeye doldurun. Güneşe çıkmadan önce her gün hatta dilerseniz günde 2-3 defa saçlarınıza papatya suyu uygulayarak tarayın. Saçınıza papatya sürdükten sonra bir süre güneşte durup güneşin saçınıza mümkün olduğunca çok nüfuz etmesini sağlayın. Bir kaç sefer sonra saçınızın rengindeki açılmayı farkedeceksiniz.

Papatya suyu bir saç açıcı kadar etkili olmadığı için koyu renk saçların sapsarı olması gibi sonuç vermesi imkansızdır. Fakat saçınızın kendi tonundan en az 2-3 ton açılmasını sağlayarak saçınıza bir ışıltı katabilirsiniz.

Benzer Konular

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve suna dumankayapirinç unu piling, saçısararmanın, saç sarartma yöntemleri KADINLAR KULUBÜ, saçı sarartmak için kolay yollar, suna dumankaya saçımızı saratma, saçları sarartmak için en kolay yöntem, saç sarartma yöntemleri suna, saçları bir süreliğine sarartma, şaç sarartmanın kolay yöntemleri, saci sarartmanin basit yollari, bitkisel saç açma yöntemleri, saclari sarartmanin dogal yolu papatya, suna dumankaya saç sarartma yöntemleri ve saçları sarartmanın yollarıgibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: dogal yollarla sac sarartma, doğal yollarla saçı sarartma, papatya suyu ile saç sarartma, saç rengini açmak için doğal yöntemler suna dumankaya, saç rengini sarartmak, saç sarartan bitkiler, saç sarartma yöntemleri KADINLAR KULUBÜ, saçı doğal sarartma yöntemi, saçı sarartan bitkiler, saçısararmanın, sacları dogal sarartmanın yolları, saçları sarartmanın doğal yolları, suna dumankayapirinç unu piling,