Ve söz her zaman sağlıktadır..

greyfurt diyetinin faydaları zararları-greyfurt diyeti ile zayıflama ile zayiflayanlar

Tem 28, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bitkisel Tedavi, Zayıflama

greyfurt diyetinin faydaları zararları-greyfurt diyeti ile zayıflama ile zayiflayanlar

Greyfurt diyeti yorumları na bakarsanız özellikle kış aylarında uygulanan bu diyetin kalıcı zayıflama sağladığını görürsünüz. Greyfurt diyeti yapanların yorumları ve paylaşımlarından yola çıkarak sizler için doğal ve sağlıklı bir diyet listesi yaptık. Ancak greyfurt diyeti ni ilaç kullanan kişilerin doktor kontrolüne gitmeden ve hekim tavsiyesi almadan yapmaması gerekmektedir.

Metabolizmanızı hızlandırmak ve yağ yakmak için greyfurt yiyin! Günde 800 kaloriden fazla almamak şartıyla, haşlanmış yumurta ve tostu siyah kahve kadar seviyorsanız, metabolizmanızı hızlandırmak ve yağ yakmak için greyfurtu menünüze dahil edebilirsiniz. Beslenme uzmanlarına göre greyfurtun kilo verdirici özelliği tamamen gerçek dışı. Ayrıca, greyfurt alımı zararlı kalorilerin vücuttan atılmasını önlüyor. Ancak son yapılan araştırmalar onların bu savını çürütecek düzeyde. En son yapılan araştırmalara göre, diet menüsüne

Siz de diğerleri gibi İngilizce konuşabilirsiniz. Nasıl mı ? Tıklayın !

greyfurt eklendiğinde kişi hızlı bir şekilde kilo veriyor. Yapılan araştırmalarda diet listesine günde yarım greyfurt eklenen kişilerin metabolizması hızlı çalışıyor. Ayrıca, kan şekeri hormonu ile yağ metabolizmasına etki ediyor, insülini düşürüyor, diabet riskinden koruyor. Uzmanlar, bu tür araştırmaların daha güvenilir sonuçlar elde edilmesi için devam etmesi gerektiğine dikkat çekiyor.
ılacınızı greyfurtla içmeyin
Ciddi yan etkilere neden olduğu için greyfurt ile kesinlikle ilaç almayın. ılaçla greyfurt içimi bazı enzimleri bağırsaklar tarafından emilimini engellediği için, kan basıncı yükselir ve bu da zararlı toksit yan etkilere neden olabilir. Greyfurt dışında diğer narenciyelerin böyle bir etkisi ise bulunmuyor.

Örnek greyfurt diyet menüsü
Kahvaltıda yarım greyfurt yiyin veya suyunu için. Hemen hemen yağsız olan yarım greyfurt 35 kalori içerir. Eğer şekersiz yemek istemiyorsanız yapay tatlandırıcı serpebilirsiniz.
Yediğiniz her yemekle birlikte tatlandırıcı konulmamış 1 bardak greyfurt suyu için. Eğer tadı fazla acı geldiyse limonata karıştırarak içmeyi deneyebilirsiniz. 150 ml gr’lık bardakta 45 kalori alabilirsiniz. Başlangıç olarak bir portakal, yarım greyfurt ve tatlandırılmamış greyfurt suyu ile kendinize meyve kokteyli de yapabilirsiniz.
Salatanıza greyfurt ekleyin, karides, tavuk, avakado, kımızı soğan, ıspanak, kerevizle iyi olabilir. Eğer alkol kullanıyorsanız votka veya cin gibi içkilerde greyfurt kullanın.

Benzer Konular

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve cin greyfurtu faydalari, tostun faydaları, greyfurt diyeti ile zayıflamak, cin greyfurtu faydasi, greyfurt diyetinin zararları, greyfurtla zayıflamak zararları, Greyfurt Zararlari, greyfurt ile zayıflama, greyfurtla zayiflama zararlimi, greyfurt diyeti yapanların yorumları, greyfurt diyetinin faydaları zararları-greyfurt diyeti ile zayıflama ile zayiflayanlargibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: cin greyfurtu faydalari, greyfurt diyeti ile zayıflamak, greyfurt diyeti ile zayıflayanlar, greyfurt diyeti yorumları, greyfurt faydaları zararları, greyfurt ile zayıflayanların yorumları, greyfurt suyu ile zayıflayanlar, greyfurt suyu ile zayıflayanların yorumu, greyfurtla zayıflayanların yorumları, günde yarım greyfurttan fazlası zararlımı, limonata diyetı yapanların yorumları, tostun faydaları, tostun yararları zaraları,