Ve söz her zaman sağlıktadır..

ahmet maranki yüzdeki ölü derinin soyulması için bitkisel çözümler

Ağu 18, 2011 Yazan: admin | Kategori: Bakım Ve Güzellik

ahmet maranki yüzdeki ölü derinin soyulması için bitkisel çözümler

Suna Dumankaya, sadece yüz için değil, tüm vücut için, doğal bakım önerilerinde bulundu. Deryalı günler Programında önermiş olduğu bitkisel maskemiz, vücut peelingi. Peelingimiz için ;
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 kase deniz tuzu,
* 1 adet portakalın rendelenmiş kabukları,
* 1 paket vanilya,
* 2 çorba kaşığı kayısı yağı,
* 2 çorba kaşığı susam yağı,
* Alabildiği kadar süt
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemeleri karıştırıp çok katı veya sıvı olmayan bir peeling kremi hazırlayın. Tüm vücudunuzu bu krem ile ovun. Vücudunuzdaki ölü derileri atarak cildinizi canlandırır.

SUNA DUMANKAYADAN KIRIŞIK ÖNLEYİCİ VE LEKELERE FAYDALI DOĞAL MASKE

Suna Dumankayanın Günbegün programında vermiş olduğu tariflerden bir tanesi de, kırışık önleyici ve cilt lekelerine fayda sağlayan doğal bir maske tarifi idi. Hemen tarifimizi yazmaya başlayalım.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 çorba kaşığı yaban mersini,
*1 çorba kaşığı yoğurt,
* 1 adet beyaz kil,
* 1 çay kaşığı lavanta yağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Yaban mersinini belndırla ezdikten sonra, içerisine, diğer malzemeleri de karıştırarak, iyice karıştırın.Elde ettiğiniz maskeyi, yüzünüze, boynunuza ve dekolte kısmınıza sürerek 30 dak bekletin. Ilık su ile yıkayarak nemlendirici kreminizi sürün. Haftada 1 kez uygulanması yeterli olacaktır.

Benzer Konular

Ve sıra bir gün sağlığa da gelecekti ki buna biz ön ayak olduk ve yüzdeki ölü deri nasıl soyulur, olu deri nasil soyulur, yüzün soyulmaması için, deri ölmesi, yüzde deri soyulması, , yüzdeki ölü deri nasıl atılır, ciltteki ölü deri nasıl atılır, yüzde ölü deri, yüzdeki deriyi soyma, ahmet maranki cilt soyma, ölü deri soyma, ahmet maranki yüzdeki ölü derinin soyulması için bitkisel çözümlergibi bir çok bilgiyi sizle paylaştık. SAĞLIK diyorsanız vesaglik.org diyorsunuzdur..
Etiketler: ahmet maranki deri soyulması, ahmet maranki yüzde soyulma tedavileri, ayak derisi soyulması bitkisel, cildin soyulmaması için doğal, cilt bitkisel yolla nasıl soyulur, ciltteki ölü deri nasıl atılır, deri ölmesi, derinin soyulması, ölü deri nasıl soyulur, ölü deri soyma, ölü deri soyma kremi, ölü deriler için bitkisel maske, ölü deriler soymak doğal, yüzde deri soyulması, yüzde ölü deri, yüzde ölü deri kavlaması, yüzdeki deri soyulması, yüzdeki deriyi soyma, yüzdeki ölü deri nasıl atılır, yüzdeki ölü deri nasıl soyulur