Zayıflayınca bacaklar incelir mi-Bacakları inceltme hareketleri

Bahar aylarına girdiğimiz ve yaz aylarına yaklaştığımız bu zamanlarda yine kalın bacakları inceltmek için hanımların çabaları ve araştırmaları hız kazanıyor. Tabi bunun için özel bölgesel zayıflama hareketleri yapılması gerekecek. Bu yaz mini etekler çok moda. Bu da demektir ki bacaklarınızın güzel görünmesi gerekiyor. Egzersizleri hazırlamak bizden yapması sizden!

Havalar bir türlü ısınmadığından minileri de iyice unuttuk. Oysa modacılara bakılacak olursa mini etekler bu yazın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Tabii mini etek giymenin herkesin harcı olmadığını düşünerek yıldızların ya da mankenlerinki gibi incecik bacaklarınız olmadığından yakınabilirsiniz. Ancak yaza kadar bacaklarınızı mini eteklere hazırlamanız mümkün.

Yüksek yoğunluklu ve güçlendirici etkisi olan egzersizler bacaklarınızı formda tutmak için en ideal yoldur. Ancak bu egzersizleri her gün yapmanız da şart.

Eğer bacaklarınız kalın ve kısaysa uzayıp giden bacaklara özenmenin pek bir anlamı yoktur. Ancak çalıştırdığınız takdirde bacaklarınızı şekle … Devamini Oku

Etiketler: , , , , , , , , ,