koşu bandı zayıflatırmı-zayıflama bandı yürüyüş bandının faydaları hakkında yorumlar

1. Evet koşu bandı düzenli kullanıldığında en verimli spor ve kondüsyon aletidir.Bir kere hangi hızda koştuğunuzu bildiğiniz gibi istediğiniz yani sizin kontrolünüzde bir koşu veya yürüyüş düzeni oluşturabilirsiniz.
2. Ses için benim 2 ciddi önerim var.Birincisi alışveriş merkezlerinde deneyerek sessiz sandığınız makineler evde farklı ses çıkarabilirler.Ses oranı farkı nedeniyle.Evde koşu bandının altına mutlaka kauçuk halı serin.İyi bir markanın sessiz bir modelini tercih edin.Mümkünse kapalı balkonunuza koşu bandınızı yerleştirin yada alt kattaki komşunuzun en az kullandığı odayı seçin.Ve altınızda ki komşunuz ile görüşerek onuda haberdar ettiğiniz saatlerde spor yapın.Bunlar seçenekleriniz.Ama geniş bir balkon kauçuk zemin ve sessiz bir aletle çok fazla ses oluşpmaz alt komşunuz için.Tabi bu hangi saatlerde kullanacağınız ilede alakalıdır.Mümkünse gündüz kullanın.
3. Arada birde fırsat buldukça dışlarıda koşun.Laptopu veya küçük bir dvd player ı karşınıza alarak daha zevkli koşabilirsiniz.… Devamini Oku

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,