Vajinal Kaşıntı için Bitkisel Çözüm-Vajinada Kaşıntı Yanma ve Kızarıklık Nasıl Geçer?

vajinal kasinti icin bitkisel cozum vajinada kasinti yanma ve kizariklik nasil gecer 201204vajinal kasinti bitkisel cozum.jpg 1346624525 Vajinal Kaşıntı için Bitkisel Çözüm Vajinada Kaşıntı Yanma ve Kızarıklık Nasıl Geçer?

vajinal kaşıntı için bitkisel çözüm

Vajinada görülen kaşıntılar bir çok hanımı günlük yaşam içerisinde gerçekten bir hayli zor durumda bırakan bir durumdur. Vajinal kaşıntı da denilen vajinadaki kaşıntılar, genellikle mikrobik veya mantar enfeksiyonlarından kaynaklanmaktadır. Ancak egzama veya alerji nedeniyle de vajinal kaşıntı problemleri ortaya çıkabilmektedir.

Vajinal iltihaplar vajinada kaşıntılarına neden olabilmektedir. Diğer taraftan genital bölgelerde görülen vajinal mantar şikayetlerinin en önemli belirtisi de vajinal kaşıntı, kızarıklık ve vajinada yanma hissidir. Vajinal mantarların bir kısmı genital bölge hijyeninin yetersiz olması, aşırı terleme ve benzeri nedenlerden kaynaklanmaktadır. Özellikle tuvalet sonrası cinsel bölgenin temizlenmemesi veya cinsel bölgedeki tüylerin alınmaması bu bölgede mantar şikayetleri ile mikrop kapmalara uygun ortam sağlamaktadır. Vajinal enfeksiyonlar ise genellikle cinsel yolla bulaşan hastalıklar arasında olup vajinada şiddetli kaşıntıya neden olur.

Vajinada kaşıntılar genelde bir hastlalık habercisidir. Sürekli devam … Devamini Oku

Etiketler: , , , ,