soğan kabuğu ile zayıflama soğan kabuğu nedir soğan kabuğu faydaları soğan kabuğu ne işe yarar

sogan kabugu ile zayiflama sogan kabugu nedir sogan kabugu faydalari sogan kabugu ne ise yarar soğan kabugu 150x150.jpg 1348476579 soğan kabuğu ile zayıflama soğan kabuğu nedir soğan kabuğu faydaları soğan kabuğu ne işe yarar

Soğanın özünü çıkarmak için;  öncelikle soğanı 4 eşit parçaya bölüp tencereye kaynatmak için atiyoruz. Üzerine su ilave edeceğiz fakat bu eklediğim su ne az ne çok olması gerek. Yaklaşık 10 dk süren kaynama işlemi bittiğinde bir bardak kalacak şekilde ayarlanmalıdır.

Su boz renkte olması gerekir.
Daha parlak saçlar için: Soğanda bulunan kükürt baş derisini besler ve saçların pırıl pırıl parlamasını sağlandığı görülür.


Sivilceler:Sivilceleriniz için orta boy soğanın baş kısmına vurarak parçaladıktan sonra kabuğu ile beraber cam bir kavanoz içindeki 1 litre ılık suya koyarak bir gece beklettikten sonra sabah aç karnına 1 su bardağı bu sudan içmeniz öneriliyor.

[2]
Soğan SUYU KÜRÜ : Soğan, çok besleyicidir , doğal bir antibiyotiktir. Ayrıca, soğan suyu iyi bir idrar söktürücüdür… Soğan suyunun zayıflamaya yardımcı olduğu ise pek bilinen … Devamini Oku

Etiketler: , , , , , , ,